Первым делом, первым делом самолеты…

28 Вер
28.09.2012

У нас в студії прийнято дарувати на День народження сюрпризи. Колись було, що дарували практичні подарунки — те, що іменинник сам собі бажав. Інтриги, однак, не було і якось ми одностайно прийняли рішення, що не будемо розголошувати, що ж саме будемо дарувати.

Отож, кожного разу, коли директор від імені усього Арт Депо вручає подарунок, всі затамовують подих і дивляться на реакцію іменинника. І справді — воно того варте :)

 

Спочатку іменинник виходить на середину офісу і чекає. В голові снує багато думок, та одна з головних: "Що за шнягу мені підсунуть цього разу?" В очах зацікавлення, непевність, сподівання на краще.

Лунає гучна музика і Ваня потрапляє в щирі міцні обійми директора (з дівчатами відбувається так само, тому вони трохи остерігаються вручення подарунку;)

 

І ось подарунок в руках. Кольорова дитяча обгортка особливого ентузіазму, як видно, не викликає

 

Усі стоять — спостерігають

 

Найбільш жорстокі підколюють: "Там річна підписка Садовод-Огородник!" або "Комплект різнокольорових шкарпеток". Та Ваня знає — пацани туфту не підженуть.

 

Опачки. Що то виглядає?

 

Я завжди про нього мріяв!

 

Гелікоптер!

 

До справи швидко підключаються спеціалісти

 

Один спеціаліст...

 

Потім інший...

 

Про винуватця свята вже й забули — таку би іграшку років 20 тому )

 

Нарешті подарунок повертається до іменинника. Запускаєм!

 

Не заводиться?

 

Не заводиться!!

 

Завівся!

 

Ура!

 

Який політ без гермошлема?

 

У Top Gear є Стіг, у нас — Ваня!

 

До справи знову підключаються спеціалісти!

 

Логічне завершення свята )

 

А потім тости, ігри — корпоративне святкування може затягнутися і до ранку — залежно від дня тижня та натхнення учасників дійства.

У даному випадку вибір подарунку був очевидний — у Вані тато був пілотом і Ваня сам марить небом. Та кожного Дня народження іменинники затамовуть подих — що вигадають колеги і яким буде подарунок цього разу?

Теги: